Rapid 21/4

Doprava 7 €,Na sklade
Doporučená ponuka KUDA PACKAGING

Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v KUDA PACKAGING

Sponky sú dobré, ale kliešte S51som musel upraviť s vrchnej strany kožou.(čudoval som sa prečo má kamarát S51 lakované) Preto som si vybral čierne lakované kliešte S21, ktoré používam len na spony 21/6. Zistil som pot z dlane reaguje niklovaním negatívne a preto som to upravil.

- jemné drôtené sponky (až 12 listov) - Na zošívanie 2-12 listov (80 g papier) - Sila STANDARD, na obale vyznačená zelenou farbou - Dĺžka stonky 4 mm - pozinkovaný jemný drôt pre jednoduché a pohodlné používanie - ostré stopky na presné vpichovanie

Na sklade • 1 variant7 €100 % • 47 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt